Dołącz do bezpłatnego wydarzenia online!

Podczas WEBINARU dowiesz się:
🔸Czym jest tężyczka jawna
🔹Czym jest tężyczka utajona
🔸W jaki sposób rozpoznać tężyczkę jawną oraz utajoną
🔹Konsekwencje nieleczonej tężyczki
🔸Badania które należy wykonać
🔹Postępowanie w przypadku tężyczki jawnej
🔸Rola magnezu w patofizjologii tężyczki utajonej czyli spazmofili
🔹Krótkotrwała suplementacja magnezem
🔸Doświadczenia własne kliniki VitMeUp w uzupełnianiu magnezu
🔹Długofalowe sposoby suplementacji magnezem
🔸Zmiana stylu życia sposobem na dodatni bilans magnezowy
Prowadzącym wydarzenie jest Tomasz Woźniak, a gościnnie w webinarze wystąpi założyciel kliniki witaminowej VitMeUp Arkadiusz Bujas.
🔸Tomasz Woźniak znany z kanału SCE TV jako Professor. Wysokiej klasy specjalista z obszaru farmaceutyków, suplementów diety, nutraceutyków i żywności funkcjonalnej. Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe w rozwoju portfolio produktowego oraz analizie rynku farmaceutycznego zdobywał w firmach farmaceutycznych oraz nutraceutycznych. Przez wiele lat prowadził także szkolenia produktowe dla przedstawicieli medycznych i farmaceutycznych, handlowców oraz farmaceutów. Autor wielu artykułów popularno-naukowych z branży suplementacji i żywienia wspomagającego u sportowców oraz medycyny przeciwstarzeniowej.
🔹Arkadiusz Bujas założyciel Kliniki Witaminowej VitMeUp. Jest dyplomowanym promotorem zdrowia i specjalistą od zdrowia publicznego. Ukończył z wyróżnieniem studia na Uniwersytecie Szczecińskim oraz na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Studiował ekonomię oraz zarządzanie w ochronie zdrowia i projektowanie programów zdrowotnych. Posiada certyfikaty z wielu szkoleń i kursów. Jest pomysłodawcą wielu projektów biznesowych. Jego nowym celem jest stworzenie skutecznych terapii zdrowotnych tam, gdzie medycyna naturalna lub konwencjonalna nie działa.