Zostań naszym lekarzem!

leczenie-hashimoto

Klinika VitMeUp jest nowoczesnym centrum medycznym we Wrocławiu specjalizującym się w profilaktyce i leczeniu wspomagającym za pomocą wlewów witaminowych oraz wielu innowacyjnych terapii, m.in. terapii mitochondrialnej, ozonoterapii czy zabiegów w komorze hiperbarycznej. Naszym celem jest dostarczanie pacjentom najlepszych możliwych rozwiązań medycznych w duchu otwartości, uczciwości i zrozumienia.

Dołącz do zespołu VitMeUp!

Nasze wartości

W VitMeUp kierujemy się kilkoma kluczowymi wartościami, w szczególności:

 • otwartością: jesteśmy otwarci na nowe metody leczenia i innowacje w medycynie, dbając przy tym o zachowanie transparentności wobec naszych pacjentów;
 • uczciwością w leczeniu: stawiamy na uczciwość i etyczne podejście do każdego pacjenta, oferując terapie oparte na najnowszych badaniach i dowodach naukowych (EBM);
 • zrozumieniem choroby i potrzeb pacjenta: każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, z pełnym zrozumieniem jego potrzeb i oczekiwań.

Nasz profil działania

W centrum medycznym VitMeUp łączymy medycynę konwencjonalną z medycyną integracyjną, co pozwala nam na holistyczne podejście do zdrowia pacjentów. Oferujemy szeroki wachlarz usług, które wspierają zdrowie na różnych poziomach, od profilaktyki po zaawansowane terapie lecznicze.

Nasze usługi

Usługi realizowane w naszej wrocławskiej klinice obejmują:

Kogo szukamy?

Poszukujemy lekarzy, którzy:

 • podzielają nasze wartości, tj. otwartość, uczciwość i zrozumienie pacjenta;
 • są gotowi na nieustanne szkolenie i rozwijanie swoich umiejętności w zakresie nowoczesnych metod leczenia;
 • mają doświadczenie w medycynie komplementarnej bądź chcą rozwijać się w tym kierunku;
 • są innowatorami, gotowymi wprowadzać i doskonalić nowe metody leczenia.

Dlaczego VitMeUp?

 • Lokalizacja: nasza klinika znajduje się blisko obwodnicy; jej dużym atutem jest też wygodny parking dla pacjentów i pracowników.
 • Komfort pracy: oferujemy nowoczesne pomieszczenia socjalne, dwie recepcje oraz dwie toalety, zapewniając specjalistom wysoki komfort podczas codziennej praktyki.
 • Interdyscyplinarny zespół: współpracujemy z wieloma specjalistami z różnych dziedzin medycyny, co umożliwia kompleksowe podejście do leczenia pacjentów.
 • Znany Lekarz: dumnie rozwijamy nasz profil na platformie Znany Lekarz, gdzie nasi pacjenci mogą zapoznać się z opiniami i doświadczeniami innych osób.

Nasze autorytety

Korzystamy z wiedzy i doświadczenia wielu autorytetów w świecie medycyny, które prezentujemy na naszej podstronie Przyjaciele Medycyny – sekcja ta jest dla nas prawdziwą wikipedią naukową, z której czerpiemy inspirację i wiedzę do codziennej praktyki.

Biochemia i biologia człowieka

Rozumiemy medycynę również jako naukę o biochemii i biologii człowieka, co pozwala nam na lepsze zrozumienie procesów zachodzących w organizmie i dostarczanie skuteczniejszych rozwiązań terapeutycznych. Takie podejścia umożliwia nam:

 • zrozumienie mechanizmów rozwoju choroby,
 • tworzenie personalizowanych terapii,
 • zachowanie otwartości w wykorzystywaniu różnych metod leczenia,
 • promocję zdrowia i potrzeb w zakresie profilaktyki.

Jak aplikować?

Aby dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV oraz list motywacyjny na adres [email protected]. Opisz swoje doświadczenie, zainteresowania oraz to, jak możesz przyczynić się do dalszego rozwoju naszej kliniki.

Dołącz do zespołu VitMeUp! Wspólnie twórzmy przyszłość medycyny integracyjnej!

Marcin Sproch-Pałka
Marcin Sproch-Pałka
25/03/2024
Bardzo profesjonalne podejście do spraw zdrowia i witalności. Jesteśmy zadowoleni. Polecamy.
Arkadiusz Gruszczyński
Arkadiusz Gruszczyński
11/03/2024
Bardzo przyjazna klinika. Personel bardzo miły. Szef bardzo miły i skłonny do negocjacji,,🙂
Kamil Cieplik
Kamil Cieplik
09/03/2024
Dzięki terapii IHHT udało mi się zwiększyć wydolność oraz poprawić jakość snu. Bardzo miła obsługa oraz wygoda na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie to miejsce każdemu, kto chce podnieść sobie jakość życia!💚
danka rondzisty
danka rondzisty
09/03/2024
Wspaniałe miejsce, bardzo czysto, człowiek czuje sie bezpiecznie dzieki wykwalifikowanej kadrze. Wszystko jasno wytłumaczone. Przyjemnie spędzony czas podczas wlewów.
Anna Jurecka
Anna Jurecka
02/03/2024
Super miejsce z sympatycznym personelem.Pan Arek z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem podszedł do moich potrzeb witaminowych.Pani Kasia miła delikatna osoba.Z czystym sumieniem POLECAM .
Katarzyna Kuśmierek
Katarzyna Kuśmierek
02/03/2024
Szczerze polecam. Oboje z mężem korzystamy z wlewów witaminowych. Mąż dodatkowo z chelatacji. Ceny konkurencyjne. Przy zakupie pakietu wlewów witaminowych duże rabaty. Przemiła obsługa i pyszne herbatki ziołowe. Do zobaczenia :-)
Dawid Hsaja
Dawid Hsaja
28/02/2024
Super sie czuje , po
Kamil Czernicki
Kamil Czernicki
27/02/2024
Bardzo polecam centrum VitMeUp! Świetna obsługa, terapia dobierana indywidualnie do potrzeb pacjenta konsultowana z profesjonalnym zespołem. Szeroki zakres usług.👍🏻
Katarzyna Bielecka (swiatmasmak)
Katarzyna Bielecka (swiatmasmak)
26/02/2024
Polecam bardzo serdecznie! Świetna klinika i bardzo miła obsługa! Jestem bardzo zadowolona.
Daniel Goman
Daniel Goman
26/02/2024
Super miejsce, mili specjaliści. Warto!

Chętnie odpowiemy nawet na najtrudniejsze pytania!

Sprecyzuj dział, którego dotyczy zapytanie: