O nas

Klinika VitMeUp

Nasza Misja.
 Nasza Historia.

Klinika witaminowa VitMeUp jest innowacyjnym centrum medycznym zajmującym się profilaktyką zdrowia i leczeniem wspomagającym za pomocą wlewów witaminowych.

Klinika VitMeUp to przyszłość profilaktyki zdrowotnej. Naszymi pacjentami są osoby aktywne fizycznie i zaawansowani sportowcy, seniorzy, osoby cierpiące na choroby przewlekłe i cywilizacyjne, ale również osoby zdrowe, które chcą wzmocnić swoją odporność i zadbać o siebie.
Codziennie realizujemy naszą misję otwartości oraz pełnej przejrzystości kliniki dla pacjenta.

W VitMeUp to właśnie zdrowie pacjenta jest dla nas najważniejsze. Metody, w których się specjalizujemy, pozwalają osiągać wysokie efekty i są nieinwazyjne dla organizmu.
Każda wizyta w naszej klinice jest poprzedzona dokładną konsultacją lekarską, na której szczegółowo omawiany jest problem pacjenta oraz jego rozwiązanie. Na podstawie aktualnych badań dobierana jest odpowiednia ścieżka leczenia.

Zajmujemy się wlewami i terapiami witaminowymi, diagnostyką, detoksem i oczyszczaniem organizmu, medycyną komplementarną i przeciwstarzeniową.
Posiadamy szeroki pakiet badań z oferty największej w Polsce sieci laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA. Badania można wykonać bez skierowania, a ich wyniki poznać online bądź odebrać je w naszej klinice.

Marcin Sproch-Pałka
Marcin Sproch-Pałka
25/03/2024
Bardzo profesjonalne podejście do spraw zdrowia i witalności. Jesteśmy zadowoleni. Polecamy.
Arkadiusz Gruszczyński
Arkadiusz Gruszczyński
11/03/2024
Bardzo przyjazna klinika. Personel bardzo miły. Szef bardzo miły i skłonny do negocjacji,,🙂
Kamil Cieplik
Kamil Cieplik
09/03/2024
Dzięki terapii IHHT udało mi się zwiększyć wydolność oraz poprawić jakość snu. Bardzo miła obsługa oraz wygoda na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie to miejsce każdemu, kto chce podnieść sobie jakość życia!💚
danka rondzisty
danka rondzisty
09/03/2024
Wspaniałe miejsce, bardzo czysto, człowiek czuje sie bezpiecznie dzieki wykwalifikowanej kadrze. Wszystko jasno wytłumaczone. Przyjemnie spędzony czas podczas wlewów.
Anna Jurecka
Anna Jurecka
02/03/2024
Super miejsce z sympatycznym personelem.Pan Arek z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem podszedł do moich potrzeb witaminowych.Pani Kasia miła delikatna osoba.Z czystym sumieniem POLECAM .
Katarzyna Kuśmierek
Katarzyna Kuśmierek
02/03/2024
Szczerze polecam. Oboje z mężem korzystamy z wlewów witaminowych. Mąż dodatkowo z chelatacji. Ceny konkurencyjne. Przy zakupie pakietu wlewów witaminowych duże rabaty. Przemiła obsługa i pyszne herbatki ziołowe. Do zobaczenia :-)
Dawid Hsaja
Dawid Hsaja
28/02/2024
Super sie czuje , po
Kamil Czernicki
Kamil Czernicki
27/02/2024
Bardzo polecam centrum VitMeUp! Świetna obsługa, terapia dobierana indywidualnie do potrzeb pacjenta konsultowana z profesjonalnym zespołem. Szeroki zakres usług.👍🏻
Katarzyna Bielecka (swiatmasmak)
Katarzyna Bielecka (swiatmasmak)
26/02/2024
Polecam bardzo serdecznie! Świetna klinika i bardzo miła obsługa! Jestem bardzo zadowolona.
Daniel Goman
Daniel Goman
26/02/2024
Super miejsce, mili specjaliści. Warto!

Nagrywamy dla Was, czyli

GALERIA VIDEO