Klinika VitMeUp

Nasza Misja.
 Nasza Historia.

Klinika witaminowa VitMeUp jest innowacyjnym centrum medycznym zajmującym się profilaktyką zdrowia i leczeniem wspomagającym za pomocą wlewów witaminowych.

Klinika VitMeUp to przyszłość profilaktyki zdrowotnej. Naszymi pacjentami są osoby aktywne fizycznie i zaawansowani sportowcy, seniorzy, osoby cierpiące na choroby przewlekłe i cywilizacyjne, ale również osoby zdrowe, które chcą wzmocnić swoją odporność i zadbać o siebie.
Codziennie realizujemy naszą misję otwartości oraz pełnej przejrzystości kliniki dla pacjenta.

W VitMeUp to właśnie zdrowie pacjenta jest dla nas najważniejsze. Metody, w których się specjalizujemy, pozwalają osiągać wysokie efekty i są nieinwazyjne dla organizmu.
Każda wizyta w naszej klinice jest poprzedzona dokładną konsultacją lekarską, na której szczegółowo omawiany jest problem pacjenta oraz jego rozwiązanie. Na podstawie aktualnych badań dobierana jest odpowiednia ścieżka leczenia.

Zajmujemy się wlewami i terapiami witaminowymi, diagnostyką, detoksem i oczyszczaniem organizmu, medycyną komplementarną i przeciwstarzeniową.
Posiadamy szeroki pakiet badań z oferty największej w Polsce sieci laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA. Badania można wykonać bez skierowania, a ich wyniki poznać online bądź odebrać je w naszej klinice.

Konsultacja lekarska

 

Konsultacja dietetyczna

 

uzupełnianie niedoborów witaminowych

Nagrywamy dla Was, czyli

GALERIA VIDEO

DARMOWE KONSULTACJE

Zadzwoń i zapytaj specjalistów