PRZYJACIELE MEDYCYNY

Witajcie, Przyjaciele Medycyny!

W świecie medycyny istnieją osobowości, których wkład w rozwój tej szlachetnej dziedziny nie sposób przecenić. To ludzie, których pasja, wiedza i zaangażowanie stawiają ich w szeregu wyjątkowych jednostek, inspirujących i napędzających postęp. Dziś pragniemy podzielić się z Wami naszym spojrzeniem na te niezwykłe postacie, nazywając je nie bez powodu „Przyjaciółmi Medycyny”.

W Centrum Medycznym VitMeUp wierzymy, że medycyna to nie tylko nauka i praktyka leczenia, ale także filozofia życia, która głosi otwartość, prawdę i holistyczne podejście do zdrowia. Dlatego też chcemy przedstawić Wam wybitne jednostki, których działania odzwierciedlają te wartości, a jednocześnie stanowią inspirację dla naszej codziennej pracy.

Spośród tych wyjątkowych postaci wymienić należy takie nazwiska jak profesor Andrzej Lubiński, Liliana Owczar – światowej klasy biochemiczka, dr Patrycja Szachta czy czołowa edukatorka telewizyjna dr Magdalena Cubała-Kucharska. Ich dorobek naukowy, praktyczne podejście do leczenia oraz zaangażowanie w edukację zdrowotną są dla nas źródłem inspiracji i wzoru do naśladowania. Współpracując z nimi i ich wiedzą na różnych etapach naszego rozwoju, zawsze staramy się czerpać z ich mądrości i doświadczenia, aby w naszej codziennej aktywności budować jak najlepszą jakość opieki nad pacjentem.

Dzisiaj z dumą prezentujemy Wam naszych „Przyjaciół Medycyny”. Zapraszamy do poznania ich historii, wiedzy i przemyśleń, które stanowią fundamenty naszej misji – misji, która kładzie nacisk na zdrowie, holistyczne podejście i otwartość w leczeniu.

Razem budujmy lepszą przyszłość opieki zdrowotnej.
Razem budujmy zdrowszy świat.

Profesor
Jan Antoni Lubiński

Wybitny lekarz i specjalista w dziedzinie patomorfologii oraz genetyki klinicznej

Dr n. med.
Magdalena Cubała-Kucharska

Wybitna lekarka z autentyczną pasją do medycyny i chęcią niesienia pomocy potrzebującym

Dr n. med.
Norbert Szaluś

Doktor z innowacyjnym podejściem do diagnostyki i terapii chorób nowotworowych

BRACIA RODZEŃ

Lekarze i mentorzy, którzy opracowali 7 kroków do zdrowia metabolicznego i pięknego życia

Marcin Sproch-Pałka
Marcin Sproch-Pałka
25/03/2024
Bardzo profesjonalne podejście do spraw zdrowia i witalności. Jesteśmy zadowoleni. Polecamy.
Arkadiusz Gruszczyński
Arkadiusz Gruszczyński
11/03/2024
Bardzo przyjazna klinika. Personel bardzo miły. Szef bardzo miły i skłonny do negocjacji,,🙂
Kamil Cieplik
Kamil Cieplik
09/03/2024
Dzięki terapii IHHT udało mi się zwiększyć wydolność oraz poprawić jakość snu. Bardzo miła obsługa oraz wygoda na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie to miejsce każdemu, kto chce podnieść sobie jakość życia!💚
danka rondzisty
danka rondzisty
09/03/2024
Wspaniałe miejsce, bardzo czysto, człowiek czuje sie bezpiecznie dzieki wykwalifikowanej kadrze. Wszystko jasno wytłumaczone. Przyjemnie spędzony czas podczas wlewów.
Anna Jurecka
Anna Jurecka
02/03/2024
Super miejsce z sympatycznym personelem.Pan Arek z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem podszedł do moich potrzeb witaminowych.Pani Kasia miła delikatna osoba.Z czystym sumieniem POLECAM .
Katarzyna Kuśmierek
Katarzyna Kuśmierek
02/03/2024
Szczerze polecam. Oboje z mężem korzystamy z wlewów witaminowych. Mąż dodatkowo z chelatacji. Ceny konkurencyjne. Przy zakupie pakietu wlewów witaminowych duże rabaty. Przemiła obsługa i pyszne herbatki ziołowe. Do zobaczenia 🙂
Dawid Hsaja
Dawid Hsaja
28/02/2024
Super sie czuje , po
Kamil Czernicki
Kamil Czernicki
27/02/2024
Bardzo polecam centrum VitMeUp! Świetna obsługa, terapia dobierana indywidualnie do potrzeb pacjenta konsultowana z profesjonalnym zespołem. Szeroki zakres usług.👍🏻
Katarzyna Bielecka (swiatmasmak)
Katarzyna Bielecka (swiatmasmak)
26/02/2024
Polecam bardzo serdecznie! Świetna klinika i bardzo miła obsługa! Jestem bardzo zadowolona.
Daniel Goman
Daniel Goman
26/02/2024
Super miejsce, mili specjaliści. Warto!

Chętnie odpowiemy nawet na najtrudniejsze pytania!

Sprecyzuj dział, którego dotyczy zapytanie: