WLEWY TĘŻYCZKOWE WROCŁAW

Wlewy tężyczkowe jako sposób na leczenie poważnej choroby

Tężyczka jest bardzo poważną chorobą, która objawia się jako zespół objawów, które są skupione na zwiększonej pobudliwości nerwowo – mięśniowej w postaci niekontrolowanych, bardzo często bolesnych skurczy i drżenia mięśni oraz nieprzyjemnego mrowienia czyli tak zwanej parestezji. 

Choroba sprawia, że pacjenci nie wysypiają się i są bardzo osłabieni. A mrowienia może trwać często od kilku godzin do nawet kilku dni. Ten fakt sprawia, że często chorzy wykazują takie objawy, jak: obniżenie samopoczucia, zmęczenie, bezsenność czy zaburzenia pamięci i mowy. Najczęściej objawy są wynikiem niedoborów magnezu i potasu w organizmie, jak również wapnia i witaminy D. 

Bardzo skutecznym sposobem suplementacji, który zastępuje dotychczasową, klasyczną suplementację doustną w postaci tabletek i pigułek, są dożylne wlewy witaminowe, które pozwalają na iniekcję całej grupy witamin, niezbędnych do walki z tężyczką, bezpośrednio do krwioobiegu pacjenta, z pominięciem układu pokarmowego. Takie rozwiązanie jest bardzo skuteczne, ponieważ witaminy są dostarczone bezpośrednio do komórek. 

Wlewy tężyczkowe i suplementacja witamin

Jak już wspomnieliśmy, skutecznym sposobem suplementacji witamin, są wlewy tężyczkowe w postaci kroplówek dożylnych, które pozwalają na bezpośrednią iniekcję niezbędnych pierwiastków i witamin do komórek, a tym samym zapewniają niezbędny transport potrzebnych mikroelementów, które wspomagają prawidłową pracę organizmu. 

Wlewy tężyczkowe w postaci płynnych preparatów podawanych dożylnie, pozwalają na ominięcie układu pokarmowego, a tym samym omijają całą drogę, jaką odbywają witaminy w postaci tradycyjnych metod leczenia, czyli w postaci doustnych kapsułek i pigułek. Dlatego wlewy tężyczkowe, zawierające odpowiednie składniki wspomagające leczenie tej niebezpiecznej choroby, pozwalają na 100% skuteczność w dostarczaniu odpowiednich składników odżywczych do organizmu człowieka. 

Wlewy tężyczkowe, a leczenie choroby

Leczenie tężyczki, polega w głównej mierze na wyrównaniu stężenia jonów wapnia wodoru i magnezu, których niedobory stanowią główną przyczynę występowania nadpobudliwości nerwowo – mięśniowej. Dlatego bardzo istotnym elementem leczenia, jest odpowiednio dobrana suplementacja witaminy D, witaminy B6, wapnia i magnezu. 

W przypadku pacjentów, u których dodatkowo stwierdzono w trakcie przebiegu tężyczki, niedoczynność przytarczyc, zaleca się długotrwałe leczenie doustnymi preparatami witaminy D i wapnia. Natomiast w przypadku tężyczki utajonej, najczęściej zaleca się długotrwałe stosowanie preparatu magnezu i stałą opiekę psychologa. 

Wlewy witaminowe, czyli tak zwane wlewy tężyczkowe, zapewniają jedną z najskuteczniejszych metod suplementacji witamin i pierwiastków niezbędnych w trakcie leczenia tężyczki jawnej i utajonej. 

Wlewy witaminowe

Odpowiednio skomponowana kroplówka witaminowa, jest idealnym sposobem nawadniającym organizm pacjentów i stanowi bardzo wydajną formę wspomagania leczenia chorych, ponieważ ma bardzo pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu człowieka.

Trychologia

Trychologia zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem dolegliwości związanych z włosami i skórą głowy takimi jak:

  • nadmierne wypadanie włosów
  • łysienie
  • łupież
  • łojotokowe zapalenie skóry
  • atopowe zapalenie skóry
  • łuszczyca
  • przetłuszczanie się włosów i skóry głowy

Medycyna estetyczna

W ofercie medycyny estetycznej VitMeUp posiadamy:
*zabiegi mezoterapii,
*botoks,
*nici,
*lipoliza iniekcyjna,
*peelingi.

Badania diagnostyczne

W naszej klinice posiadamy szeroki pakiet badań z oferty największej w Polsce sieć laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA.

Badania można wykonać bez skierowania, a ich wyniki poznać online.

Zaplanuj swoją wizytę z VitMeUp

Kontakt

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie

Wizyta

Umów wizytę do swojego domu lub odwiedź jedną z kilku naszych placówek

Zdrowie

Spotkaj się z naszym wykwalifikowanym personelem medycznym i rozpocznij swoją ścieżkę leczenia!