Jak zawsze! Firmę VitMeUp możecie spotkać w miejscach, gdzie sport przeplata się z dbaniem o zdrowie i kondycję fizyczną! Mamy dla was małą niespodziankę. Jak sami wiecie lubimy was zaskakiwać. W najbliższą sobotę tj.19.03.2022r. weźmiemy udział w oficjalnym otwarciu Studia Wu-eF Wrocław!

Samo wydarzenie zapowiada się ciekawie z kilku powodów. To nie tylko otwarcie nowego studia Wu-eF, ale i masa atrakcji przygotowana przez organizatorów. Chętni będą mogli wziąć udział w różnych sportowych konkurencjach, żeby było ciekawiej będą to różne ćwiczenia, które każdy z nas pamięta ze szkolnych lekcji wychowania fizycznego. Podczas eventu do dyspozycji gości mają być dostępni służący dobrą radą trenerzy, ale czeka też na was specjalna oferta i duże zniżki na treningi personalne, zabiegi, konsultacje i nie tylko.

Porozmawialiśmy o nowym sportowym miejscu na mapie Wrocławia z jego właścicielem. Gościem VitMeUp.pl jest Mariusz Wróbel.
Mariusz Wróbel – Właściciel
Dariusz Nowakowski – Redaktor

DN: Cześć, Mariusz
MW: Witaj Darku!

DN: Na początku chciałem Cię zapytać co będzie miało do zaoferowania swoim klientom nowe „Studio WueF”?
MW: Przede wszystkim będą to treningi personalne, jak i fizjoterapia, treningi medyczne, zabiegi o charakterze kosmetologicznym, zajęcia dla dzieci, oraz w mini grupach.

DN: Jaką infrastrukturę będziecie mogli zaproponować klientom?
MW: W wyposażeniu naszego studia znajdziecie: dużą salę treningową, oraz małą. Pełnowymiarowy ring, oraz klatkę do MMA. Strefę cardio, treningu siłowego i motorycznego, gabinet fizjoterapii, oraz kosmetologiczny, czy recepcje.

DN: Skąd pomysł na konkurs oparty na lekcjach wychowania fizycznego?
MW: Studio Wu-eF chce odwoływać się do czasów dzieciństwa, ono dobrze się Nam kojarzy. Ma być zwykłe w swojej niezwykłości, kojarzące się z miastem i Polską. Tak chcemy być kojarzeni to nasz świadomy wybór.

DN: Dlaczego warto Nas odwiedzić już pierwszego dnia?
MW: Można zobaczyć jak wygląda profesjonalne miejsce w niebanalnym stylu. Konsultacje trenerskie, oraz dietetyczne. Możecie zobaczyć jak wygląda od zaplecza trening w oparciu o poszczególne parametry, które są nam potrzebne by urealnić osiągnięcie stawianych celów. Doradzimy, czy powinieneś wybrać trening zdrowotny, motoryczny, czy taki który pozwoli poprawić twoje samopoczucie w życiu codziennym. Dodatkowo: fizjoterapia, masaż tkanek głębokich, ocena sylwetki w kontekście napięć mięśniowych, które powodują dysfunkcje działania układu ruchu w życiu codziennym. Konsultacje kosmetologiczne. Gry i zabawy, oraz cała masa prezentów dla zwycięzców. Zapraszam serdecznie!

Na otwarciu Studia Wu-eF nie zabraknie również załogi VitMeUp, która ma dla was przyszykowane vouchery, oraz będzie promować zdrowie!
Do zobaczenia w naszym fun-kąciku!

Nowe studio na mapie Wrocławia mieści się przy ulicy Zwycięskiej we Wrocławiu.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU