Zapraszamy na bezpłatne wydarzenie Proud to be a woman!, które odbędzie się już 26 kwietnia 2022r. w Kandara SPA i Holmes Place OVO we Wrocławiu. Podczas wydarzenia istnieje okazja, aby posłuchać specjalistów o zdrowiu oraz przetestować niektóre z proponowanych zabiegów.

Podczas wydarzenia będzie można posłuchać m.in. o komorze hiperbarycznej z Weź Oddech oraz skorzystać z porad mgr Agnieszki Morisson-Gajos, która jest trychologiem w naszej klinice VitMeUp.

O koncepcji piękna od środka w kontekście długowieczności, zdrowym stylu życia i diecie opartej o nutrikosmetyki opowie Arkadiusz Bujas – Dyrektor zarządzający klinik VitMeUp oraz Specjalista zdrowia publicznego.

Na stoisku VitMeUp będzie można skorzystać m.in. z:
*porad trychologicznych
*badania cukru
*pomiaru ciśnienia
Do kupienia również będą zdrowe batony LightSugar i pyszny, niepasteryzowany napój z fermentowanej herbaty CUDO Kombucha.


Wydarzenie ma ograniczoną ilość osób (do 100), dlatego trwają na nie zapisy w recepcji Kandara SPA pod numerem telefonu 883 311 954 oraz mailowo [email protected].

26 kwietnia od godziny 17:30 do 19:30 odbędą się wykłady, a do 21:00 potrwają bezpłatne zabiegi w Kandara SPA, konsultacje w Holmes Place, sesje w komorze hiperbarycznej, rozmowy z ekspertami.

Więcej można przeczytać w artykule, który powstał we współpracy z portalem Kochamwroclaw.pl.