Pielęgniarka do domu Wrocław

Nieprzewidziane sytuacji i wydarzenia mogą pojawić się niespodziewanie, a każdy z nas może potrzebować profesjonalnej opieki i pielęgniarskiej wizyty domowej, gdy w trakcie urazów czy innych wydarzeń, potrzebna jest fachowa pomoc. W sytuacji, gdy potrzebujesz opieki pielęgniarskiej dla siebie, swoich bliskich i innych członków rodziny, zapewniamy Państwu pomoc w postaci pielęgniarskich wizyt domowych. 

Nasza usługa jest skierowana zarówno dla osób starszych i osób wymagających opieki pooperacyjnej oraz wszystkich osób, które wymagają regularnej i stałej opieki pielęgniarskiej. Jesteśmy przygotowani do pomocy wszystkim osobom, które ze względów medycznych lub w związku z niepełnosprawnościami oraz podeszłym wiekiem, wymagają stałej i doraźnej pomocy oraz opieki. Nasze usługi obejmują podawanie kroplówek witaminowych dla pacjentów. Odpowiednio skomponowana kroplówka witaminowa, jest idealnym sposobem nawadniającym organizm pacjentów i stanowi bardzo wydajną formę wspomagania leczenia chorych, ponieważ ma bardzo pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu człowieka.

Na czym polega opieka pielęgniarska w domu?

Nasze usługi opieki pielęgniarskiej we Wrocławiu realizujemy w miejscu przebywania pacjenta. Oferujemy dojazd do Państwa również poza terenem Wrocławia do 60 kilometrów od granicy miasta. W ramach naszych usług, zapewniamy pielęgniarską opiekę doraźną w wyznaczonym czasie i miejscu. Klinika VitMeUp nie oferuje całodobowej opieki pielęgniarskiej, ale podchodzimy do każdego pacjenta indywidualnie i elastycznie dopasowujemy grafik wizyt naszych pielęgniarek. 

W ramach usług oferujemy Państwu podawanie kroplówek witaminowych, które skutecznie wspomaga terapię leczniczą, przyspieszają regenerację organizmu i wpływają pozytywnie na ogólne samopoczucie pacjenta. Wizyty ustalane są w zależności od indywidualnych potrzeb, stanu zdrowia pacjenta i zaleceń lekarza specjalisty. Oferujemy Państwu również pielęgniarską opiekę długoterminową, która polega na świadczeniu usług przez cały okres leczenia pacjenta.

Pielęgniarskie wizyty domowe we Wrocławiu – oferta

W ramach naszych usług, zaopiekujemy się Państwa bliską osobą, wymagającą opieki i wsparcia podczas codziennych czynności, dzięki obecności doświadczonej pielęgniarki, która zadba o wszelkie potrzeby podopiecznego. Zapewnimy wsparcie osobom chorym po powrocie ze szpitala do domu, wymagającym dalszej opieki poszpitalnej. Gwarantujemy całodobową opiekę nad podopiecznymi w wybranych godzinach, według ustalonego grafiku. 

Prowadzimy również całodobowe pogotowie pielęgniarskie VitMeUp we Wrocławiu, które jest skierowane dla pacjentów, którzy wymagają codziennej pielęgnacji i zapewnienie opieki o każdej porze. W wyznaczonych dniach i godzinach, wykwalifikowany personel medyczny VitMeUp zapewnia państwu kompleksowe usługi medyczne na najwyższym poziomie. Gwarantujemy dojazd do klienta, diagnostykę w miejscu zamieszkania i konsultację z lekarzem specjalistą.