Klinika witaminowa VitMeUp we Wrocławiu

Jesteśmy jednym z kilku miejsc w Polsce, które stosują innowacyjne podejście do medycyny. Metody, w których się specjalizujemy, pozwalają osiągnąć wysokie efekty i są nieinwazyjne dla organizmu. Zajmujemy się terapią witaminową, diagnostyką, detoksem, medycyną regeneracyjną i przeciwstarzeniową. Nasze produkty oparte są o naturalne witaminy i minerały.

Co wyróżnia klinikę witaminową VitMeUp na tle konkurencji?

Mamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, składającą się z doświadczonych lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarek, dietetyków, specjalistów od suplementacji. Nasi pracownicy natknęli się w swojej karierze na różne przypadki i wiedzą, w jaki sposób postępować z każdym pacjentem. Posiadamy dwie lokalizacje we Wrocławiu i aktualnie powstaje trzecia, ponieważ chcemy poszerzać swoją działalność, aby jak najwięcej ludzi dowiedziało się o nas i polepszyło komfort swojego życia. Pracujemy wyłącznie na produktach certyfikowanych pochodzących z aptek w całej Europie, szpitali oraz laboratoriów, dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług oraz wysoką skuteczność. U nas każdy klient jest traktowany indywidualnie, Twój problem jest dla nas ważny i chcemy rozwiązać go jak najlepiej. Wiemy, że metoda ściśle dopasowana do Ciebie, zapewni najlepsze rezultaty. Współpracujemy z laboratorium diagnostyki i wykonujemy ponad 800 różnego rodzaju badań, dzięki temu możemy dokładnie określić Twój stan zdrowia i dobrać odpowiednie narzędzia indywidualnie pod Ciebie. Otrzymasz od nas szczegółowy opis kondycji swojego organizmu.

Za pomocą wlewów witaminowych rozwiązujemy takie problemy pacjentów jak:

 • chroniczne zmęczenie i osłabienie organizmu,
 • potrzeba dużej dawki energii,
 • zabezpieczenie i zapobieganie urazom i kontuzjom,
 • złe samopoczucie wywołane zatruciem organizmu przez złą dietę, leki,
 • wzmocnienie organizmu osłabionego po chorobie,
 • kac,
 • nadmiar tłuszczu,
 • słaba kondycja skóry, kiepska cera, trądzik, starzenie się,
 • brak koncentracji,
 • słaba erekcja, problemy z libido, brak ochoty na seks,
 • odwodnienie i ból głowy,
 • a także indywidualne rozwiązania dla ludzi zdrowych, potrzebujących większej wydajności w życiu, energii, lepszego samopoczucia i bardziej jasnego umysłu.

 

Skontaktuj się z nami!

Posiadamy kanał na YouTube oraz jesteśmy aktywni w Social mediach i Internecie, abyś przed wizytą w gabinecie mógł dokładnie sprawdzić, czym się zajmujemy i dowiedział się, jak możemy Ci pomóc. Chcemy dzielić się naszą wiedzą o m.in wlewach witaminowych za darmo, dlatego współpracujemy ze sportowcami najlepszymi w swoich dziedzinach oraz z młodymi talentami, którym pomagamy w osiąganiu jak najlepszych wyników w sporcie. Jesteśmy dumni z ich sukcesów i cieszymy się, że mamy w nie swój wkład.

Jeśli chcesz przekonać się, jak możemy pomóc i Tobie, zostaw swoje dane w formularzu zawartym na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do wstępnej darmowej konsultacji z naszym promotorem zdrowia, która zostanie później rozwinięta do konsultacji z interdyscyplinarnym zespołem.

Nie czekaj i zadbaj o swoje zdrowie już dziś.