mmclinic

Lekarz Medycyny Estetycznej Michał Marciniak

 Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Absolwent Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku Medycyny Estetycznej.

Posiada liczne certyfikaty ukończonych kursów i szkoleń w zakresie wypełniaczy, toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej i lipolizy iniekcyjnej.
W dalszym ciągu łączy swoje doświadczenie z ciągłą nauką i szkoleniem nowych technik tak, aby wszystkie zabiegi były najwyższej jakości, starając się ulepszać stosowane metody, aby oferować swoim pacjentom to, co najlepsze.
Doświadczony lekarz, który zawsze podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta i dba o jego dobro. W swojej pracy stawia na profesjonalizm i estetykę. Jego drugim obszarem zainteresowań są terapie konopiami medycznymi. Ukończył w tym zakresie indywidualne szkolenie w Panaxia Pharmaceutical Industries w Izraelu.

W swojej codziennej praktyce pomaga pacjentom w zakresie leczenia przewlekłego bólu, jak i wsparcia w terapii nowotworowej.

Na co dzień Lekarz Michał Marciniak wykonuje zabiegi w MMClinic przy ul. Bartłomieja Strachowskiego 32 we Wrocławiu. 

MMClinic

oferta KLINIKI

MEDYCYNA ESTETYCZNA

WSZYWKI ALKOHOLOWE

LECZENIE KONOPIAMI

DOŚWIADCZENI EKSPERCI

W MMClinic zapewniona jest najwyższa jakość usług, która świadczona jest przez doświadczonych ekspertów medycznych.

NOWOCZESNY SPRZĘT

Nasi specjaliści korzystają z nowoczesnego sprzętu medycznego.

BEZPIECZNE ZABIEGI

W MMClinic zapewniona jest szczegółowa edukacja pacjenta na każdym etapie pobytu i zabiegu w klinice, dzięki czemu poczujesz się bezpiecznie w rękach specjalistów pracujących w klinice.

INNOWACYJNE METODY

Specjaliści MMClinic wykorzystują innowacyjne metody oraz nowe technologie.

VITMEUP

W MMClinic znaleźć można gabinety VitMeUp.

Dzięki współpracy możemy rozwijać naszą koncepcję w kontekście długowieczności nie tylko naszego ducha, ale przede wszystkim ciała. Naszym głównym celem, jest działanie w metodologii Beauty from within, czyli piękna od środka, polegającej na wzbogacaniu organizmu niezbędnymi witaminami i mikroelementami, które w widoczny sposób poprawiają zarówno stan włosów, paznokci i skóry, ale również pozytywnie wpływają na ogólne samopoczucie i zdrowie naszego całego organizmu.