KOMISJA ZDROWIA BCC

Vitmeup częścią Komisji Zdrowia Business Centre Club

 

Vitmeup to nie tylko renomowana klinika witaminowa. To również marka angażująca się w działania realnie wpływające na jakość usług medycznych w Polsce oraz edukację i zdrowie pacjentów. Stąd też Vitmeup wraz ze swoim założycielem Arkadiuszem Bujasem na czele dołączyła do Komisji Zdrowia Business Centre Club, reprezentując w niej Dolny Śląsk.

 

Czym jest Komisja Zdrowia Business Centre Club?

Komisja Zdrowia w Business Centre Club to nic innego jak komisja do spraw usług zdrowotnych wspierająca przedsiębiorców z sektora medycznego. Ma ona za zadanie zwiększać ich możliwości poprzez wzmocnienie aktywności na każdym polu związanym z racjonalizacją organizacji i funkcjonowania obszaru związanego ze zdrowiem. Szczególnie chodzi tu o aktywny udział członków Komisji w pracach zespołów Komisji Sejmowych zajmujących się problematyką zdrowia oraz Trójstronnym Zespole do spraw ochrony zdrowia. Komisja Zdrowia BCC ma na celu przedstawianie propozycji nowych rozwiązań systemowych wpływających na jakość usług medycznych dla pacjentów. Może one również ingerować w kwestiach problemów zgłaszanych przez Kanclerzy Loży Regionalnych.

 

Kto znajduje się w Komisji Zdrowia BCC?

Komisja Zdrowia Business Center Club jest jednym z najważniejszych podmiotów zdrowotnych w Polsce. Należą do niej reprezentanci przedsiębiorców z sektora medycznego, ale nie tylko. Dzięki Komisji każdy właściciel marki z branży ochrony zdrowia może liczyć na wsparcie w działaniach BCC i dzielenie się doświadczeniem, co przekłada się na ich rozwój firm. Dotyczy to zarówno właścicieli klinik, prywatnych przychodni, jak i producentów suplementów diety, zdrowej żywności, innowacyjnych rozwiązań medycznych itp. Jest to swego rodzaju forum dla przedsiębiorców poparte praktyką i merytorycznym podejściem do biznesu branży zdrowotnej.

 

Jakie zadania w Komisji Zdrowia ma Vitmeup?

Vitmeup, a dokładniej założyciel kliniki Arkadiusz Bujas, reprezentuje w Komisji Zdrowia BCC Dolny Śląsk. Wiedza oraz zaufanie do Arkadiusza sprawiły, że został on zaproszony jako jeden z nielicznych do zasiadania w gronie członków Komisji, by móc realnie wpłynąć na możliwości oraz rozwiązać wiele problemów branży medycznej na poziomie województwa dolnośląskiego, oraz całego kraju.

 

Skontaktuj się z naszym specjalistą

Potrzebujesz porady przed wizytą w naszym gabinecie?
Napisz do nas, a my odpowiedmy na wszystkie Twoje pytania. 

Klinika VitMeUp

N

Wykwalifikowany personel medyczny

W naszej klinice znajdziesz doświadczonych lekarzy, dietetyka klinicznego, trychologa oraz specjalistów w zakresie suplementacji. 

N

Usługa dojazdów do domu pacjenta

Nie możesz dotrzeć samodzielnie do naszej kliniki? Zamów usługę dojazdów do domu pacjenta.

N

Kompleksowa opieka nad pacjentem

Pacjent, który trafi do naszych gabinetów może liczyć nie tylko na pełną diagnostykę i opiekę lekarską, ale również na interdyscyplinarne zespoły, które pomogą mu w powrocie do zdrowia

Formularz

Wyślij wiadomość

Czego dotyczy zapytanie?