NICI

OPIS ZABIEGU

Nici PLLA płaskie i SCREW:

 • Nici biorewitalizujące PLLA służą do głębokiej redermalizacji skóry i efektywnej odnowy włókien podporowych skóry.
  W ciągu kilku miesięcy od implantacji ulegają rozpuszczeniu, ale efekty są widoczne przez 2-3 lata. Kwas polimlekowy silnie stymuluje skórę do odbudowy własnego kolagenu, tworzenia nowych, własnych komórek i włókien, powodując tym samym przyrost tkanek i silne wypełnienie zmarszczek. To leczenie nie tylko objawów, ale też przyczyn starzenia.
 • Nić Tornado Screw PLLA to podwójna, skręcona wokół igły nić kwasu polimlekowego. Podczas wprowadzania nić Tornado Screw wkręca się w tkankę. Włókno posiada tzw. pamięć skrętu, co pozwala na efektywne spłycanie zmarszczek, podniesienia napięcia i wygładzenia skóry. Wykazuje dużą zdolność unoszenia tkanki, idealnie służy do mocnego liftingu, uniesienia konturu twarzy. Intensywnie pobudza produkcję kolagenu i elastyny.
  Wykorzystywana na twarzy i obszarach w których tkanka utraciła swoją dawną gęstość.

Nici PLLA płaskie i SCREW:

 • Nić Triple PLLA to 3 nitki skręcone ze sobą wzajemnie. Nić Triple jest pozwala na mocniejsze uniesienie tkanek. Polecana do skóry z wyraźną utratą gęstości oraz potrzebą rewitalizacji i odbudowy w miejscach zmian dystroficznych. Zapewnia efekt mocnego liftingu. Idealna do zastosowania w obszarach takich jak czoło, policzki, do uniesienia konturu twarzy i wygładzenia bruzd nosowo wargowych.
 • Nić Mono PLLA to pojedyncza nić kwasu polimlekowego stosowana do poprawy struktury, gęstości oraz elastyczności delikatnej skóry. Służy do korygowania drobnych zmarszczek, podnoszenia napięcia oraz wygładzenia skóry twarzy, jak również dekoltu czy dłoni.

Nici PDO:

 • Zabiegi z zastosowaniem nici PDO pobudzają mechanizmy samoregeneracji skóry, poprawiają jej jędrność oraz sprężystość. Proces wchłaniania się nici pobudza odbudowę włókien kolagenowych dzięki czemu efekty są widoczne nawet po całkowitym rozpuszczeniu nici.
  W krótkim czasie od wykonania zabiegu można zaobserwować spłycenie zmarszczek i poprawę owalu oraz ogólną poprawę kondycji naszej skóry. Wraz z upływem czasu stan skóry coraz bardziej się poprawia i skóra odzyskuje dawną gęstość i blask. Nić utrzymuje się w tkankach do 8 miesięcy.

Cennik

Nici PDO proste – rewitalizacja skóry twarzy, dekoltu, poziomych zmarszczek szyi

80zł za nić

   Nici skręcone i podwójnie skręcone – wyższa stymulacja syntezy kolagenu

120zł za nić

Nici haczykowe PLLA – lifting twarzy

500zł za nić

Plastyka nosa nićmi haczykowymi

1000zł

Rewitalizacja nićmi okolic pod oczami

400zł

   Nici PLLA z kwasu polimlekowego – głęboka stymulacja syntezy kolegenu, najsilniejszy preparat biostymulujący, zapewnia efekt liftingu, efekt utrzymuje się od 2-3 lat.

50zł nić Triple/90zł nić Mono

      Nici Tornado Screw PLLA z kwasu polimlekowego – spiralnie skręcone nici

170zł za nić

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

 • ciąża, karmienie piersią
 • stany zapalne/infekcje skóry
 • aktywny proces nowotworowy
 • aktywne choroby immunologiczne i ciężkie choroby układowe
 • stosowanie leków p/krzepliwych
 • zaburzenia krzepliwości
 • skłonność do nieprawidłowego bliznowacenia