Zainaugurowaliśmy otwarcie Studia WueF we Wrocławiu!

Jak dobrze wiecie! Zawsze czynimy starania by być w najlepszych sportowych miejscach na mapie Wrocławia w których sport przeplata się ze zdrowiem. Tak było w minioną sobotę, która upłynęła pod znakiem otwarcia wrocławskiego Studia WueF. 

Jest to miejsce z ciekawym wnętrzem o dużym potencjale. W aranżacji dostrzegalne są wstawki w stylu retro, ale duże wrażenie, obok dobrze wyposażonej siłowni robi znakomicie oświetlony ring. Do tego do dyspozycji ćwiczących jest duża sala treningowa, oraz mała jak i „klatka” do MMA. Do tego strefa kardio, treningu siłowego i motorycznego. Jest z czego wybierać! To jednak nie wszystko. Dostosowaną do swoich potrzeb ofertę znajdą, także Ci, którzy chcą udać się do fizjoterapeuty, czy kosmetologa, ponieważ posiadają oni tutaj swoje gabinety. 

Podczas otwarcia Studia WueF częstowaliśmy przybyłych gości przede wszystkim uśmiechem, który zawsze towarzyszy naszej dzielnej załodze. Dobry humor to podstawa dobrego treningu. Na naszym stoisku mogliście znaleźć napój z kombuchy i wiele innych zdrowych przysmaków. Wzięliśmy też udział w konkursie przygotowanym przez organizatorów, który przypominał swoimi konkurencjami lekcje wychowania fizycznego. Nieskromnie możemy dodać, że spisaliśmy się w nich świetnie. Jak zawsze zresztą. 

Podsumowując, Studio WueF to ciekawe sportowe miejsce na mapie Wrocławia, które, aż pachnie nowością. Nowoczesne bieżnie do biegania, maszyny do treningu i wiele więcej, a wszystko to będzie służyć trenującym latami. Jak i mamy nadzieje to miejsce, które z pewnością warto odwiedzić. Zadbamy tu o dobrą formę i zdrowie. A takie połączenia firma VitMeUp lubi najbardziej.

Macie ochotę na obszerną relacje wideo? Oto i ona! Zapraszamy do obejrzenia.