VitMeUp na Międzynarodowych Targach Turystyki

Targi Turystyki i Czasu Wolnego odbywające się w dniach 4-6 marca na „Tarczyński Arena Wrocław” zapamiętamy na długo! Udane dni to dla nas takie w których pomagamy znaleźć odpowiedź na następujące pytanie, które zadają sobie ludzie na całym świecie. Mianowicie, brzmi ono następująco: „jak zadbać o własne zdrowie?”.
Chętnych do uzyskania odpowiedzi na nie, nie zabrakło. Mogli oni skorzystać z fachowych porad specjalistów.

Wydarzenie przyciągnęło koneserów atrakcyjnych turystycznych destynacji z całego kraju. To za sprawą wystawców polskich i zagranicznych. Obok stoiska promującego Sopot były też te reprezentujące: Bułgarię, Batumi, czy Wyspy Kanaryjskie. Organizatorzy zadbali o kulinarne smaki, a w powietrzu unosił się zapach dobrego jedzenia.

Jako Firma VitMeUP postanowiliśmy pojawić się na tym wydarzeniu, ponieważ dobre podróże mogą odbywać się tylko i wyłącznie przy odpowiednim stanie zdrowia. Znakomite samopoczucie i nastrój uatrakcyjnią każdą wycieczkę.

Podczas trzech dni targów nasze stoisko odwiedziły tysiące osób. Mogły one zapoznać się z naszą ofertą, ale i z niej skorzystać, a wszystko to pod okiem fachowców.

Ogromną popularnością cieszyły się pomiary ciśnienia i cukru, ale niektórzy z radością odkryli smak kombuchy, czyli napoju na bazie sfermentowanej herbaty pozytywnie wpływającego na nasze jelita i zdrowie.

Jednym z naszych najważniejszych celów podczas tych targów było przedstawienie potencjalnym klientom naszych ekspertów, którzy prowadzili dla Was za darmo: bezpłatne konsultacje trychologiczne, dietetyczne, czy te z zakresu medycyny estetycznej. Wszystkie z nich cieszyły się ogromną popularnością, a to świadczy o tym, że nasi odwiedzający na targach z całą pewnością do nas wrócą.

Na naszym stoisku regularnie mogliście spotkać także naszych ambasadorów współpracujących z naszą marką na co dzień. Wśród nich? Między innymi..

Róża Gumienna – polska zawodniczka sportów walki, kick-bokserka występująca w formule K-1, oraz od 2019 roku w MMA. Była mistrzyni Fight Exclusive Night, oraz zawodniczka DSF Kickboxing Challenge.

Mateusz Strugała – pięściarz

Dziękujemy, że byliście z nami!

Pełną relacje z wydarzenia możecie obejrzeć na naszym kanale YouTube. Nasz zespół zrelacjonował dla was w ciekawej formie wideo każdy z trzech dni Targów Turystyki i Czasu Wolnego. Zobaczcie sami.