Centrum Medyczne Jagodno – dlaczego je wybraliśmy?

Centrum Medyczne Jagodno zostało przez nas wybrane na kolejną lokalizację naszej kliniki witaminowej Vitmeup, ze względu na wiele ważnych dla nas cech. Przede wszystkim zależało nam na atrakcyjnej lokalizacji i nowoczesności placówki. Wrocław jako miasto stale się rozwija, stąd też i ośrodki medyczne powiększają liczbę lokalizacji. Takie rozwiązanie jest niezwykle komfortowe dla mieszkańców wrocławskich osiedli – mogą oni skorzystać z usług medycznych na miejscu, w międzyczasie, w drodze po pracy do domu, a nawet w trakcie home office. 

Tworząc takie miejsce na mapie Wrocławia, dokładamy troski do tego, by pacjenci mogli w jednym miejscu kompleksowo zadbać o swój umysł i ciało oraz otrzymać fachową pomoc w terapii i niwelowaniu objawów wielu schorzeń i chorób. 

Centrum Medyczne Jagodno – co warto o nim wiedzieć? 

W Centrum Medycznym Jagodno Wrocław można skorzystać nie tylko z usług naszej kliniki witaminowej, ale również wykonać wszelkie badania diagnostyczne, w tym obrazowe, skorzystać z terapii chirurgicznych, a nawet zadbać o siebie w dziedzinie stomatologii oraz medycyny estetycznej. Centrum Medyczne Jagodno nadal się rozwija, a do tej pory na pacjentów czekają tacy specjaliści, jak:

– chirurdzy, w tym ogólni i plastyczni,
– ortopedzi,
– stomatolodzy,
– dermatolodzy i wenerolodzy,
– laryngolodzy,
– okuliści,
– nefrolodzy. 

Jak widać, rozpiętość dziedzin medycyny, jakie obejmuje Centrum Medyczne Jagodno, jest dość szeroka i tożsama z wartościami, jakie wyznajemy i my w naszej Klinice Witaminowej Vitmeup. 

Klinika Witaminowa Vitmeup – czym się charakteryzujemy? 

Klinika Witaminowa Vitmeup doskonale wpisuje się w profil funkcjonowania Centrum Medycznego Jagodno. Tak jak specjaliści w samym Centrum, tak i my, korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań i pomagamy naszym pacjentom osiągnąć najlepsze wyniki zdrowotne, a także sportowe. Jako klinika witaminowa dbająca o swoich pacjentów holistycznie, podchodząc do zdrowia ciała i umysłu całościowo, jesteśmy niezwykle dumni z naszych dotychczasowych dokonań. W naszej klinice dostępne są nie tylko wlewy witaminowe, ale również:

– szereg kuracji witaminowych,
– badania diagnostyczne, w tym USG,
– konsultacje lekarskie,
– medycyna regeneracyjna i anti-aging,
– chelatacja,
– pomoc w powrocie do zdrowia po przebytym zakażeniu Covid-19. 

To wszystko sprawia, że nasi pacjenci mogą czuć się kompleksowo, ale i profesjonalnie zaopiekowani w wielu sferach życia. Zdrowy styl życia i poprawa samopoczucia to nasza pasja, dlatego też stale poszerzamy swoją wiedzę, doświadczenie, zakres usług, a także liczbę lokalizacji, w tym w Centrum Medycznym Jagodno na ulicy Sarniej 2. Zapraszamy!

 

 

Zapraszamy również do obejrzenia naszego filmu na kanale YouTube, który został nagrany w Centrum Medycznym Jagodno.

https://www.youtube.com/watch?v=ghgOwmmvHQc